Звернення щодо вакцинації до ВОЗ та Європарламенту громадських організацій Європи, Америки та Австралії

дата поста28.09.2018  

21/09/2018 понад 70 наукових та медичних установ, організацій захисту прав пацієнтів та асоціацій жертв вакцинації орпилюднили відкрите звернення до ВОЗ, Європарламенту та європейських контролюючих органів.

Англомовний оригінал цього листа можна прочитати за посиланням на сайті однієї з організацій-підписантів, а мій український переклад нижче:

До Всесвітньої організації охорони здоров’я та учасників наради Глобальної мережі лабораторій контролю якості вакцин (Рим, 25-27 вересня, 2018 р.).

Європейському парламенту, Європейському агенству ліків та Європейському дирекції з якості лікарських засобів

Шановні члени Всесвітньої організації охорони здоров’я!

Поділяючи науку та об’єднуючи зусилля, спрямовані на поліпшення здоров’я, ваша організація поліпшила життя мільйонів людей, і ми вдячні за це. Забезпеченням кращого харчування, чистої води, покращенням гігієни та доступу до медичної допомоги, смертність та інфекційні хвороби були суттєво зменшені. Ваша надзвичайна комунікаційна кампанія, спрямована на виявлення випадків захворювання, контактів та їх ізоляцію, нарешті призвела до викорінення колись спустошливої віспи. Ці великі досягнення і ці благородні цілі мають бути продовжені. Однак сьогодні ми стикаємося з новою епідемією: хронічних захворювань. У США один із двох дорослих має хронічне захворювання, а у кожного з чотирьох їх два або більше.

Ожиріння, астма, рак, імунні та аутоімунні захворювання, неврологічні розлади та порушення розвитку – це “хвороби способу життя”, головним чином викликані або загострюються поганим харчуванням та токсичним навантаженням. Вакцини призначаються здоровим особам для запобігання цільових інфекцій, але їх довгостроковий вплив на імунну систему та їх потенційна роль у хронічних захворюваннях не оцінюються. Індивідуальний ризик поганих наслідків як для інфікування, так і для вакцинації широко варіюється, і масова вакцинація без належної дискримінації на індивідуальному рівні призвела до травм, смертей та непередбачених наслідків. Нещодавно незалежні дослідники та лабораторії виявили, що багато вакцин забруднені ретровірусами і наночастинами. Високі рівні алюмінію, пов’язані з ад’ювантами вакцин, були виявлені в мозку дітей аутистиів та в людей, що страждають неврологічними розладами, такими як хвороба Альцгеймера.

На вашій попередній зустрічі ви виступали за зменшення незалежного тестування, вважаючи його «зайвим», з тим щоб прискорити постачання продуктів. Недавня адміністрація 250 000 дефектних вакцин у Китаї, трагедія оральної поліо-кампанії в Індії з понад 450 000 випадків паралічу та смерті, шкода, спричинена вакциною проти денге на Філіппінах, повідомлення з усього світу про хронічні болі та паралічі після введення вакцини проти ВПЛ показують, що безпека та ефективність вакцин трагічно не враховуються в цьому устремлінні до швидкого схвалення та легкої сертифікації.

Якщо необхідна розробка стандартів та обмін найкращою практикою серед контролюючих органів, тестування національними та незалежними лабораторіями повинно бути збережене, оскільки шахрайство та технічна небезпека від зберігання або транспортування все ще можуть виникнути, і упередженість або нові результати не будуть виявлені. Згідно з вашою доповіддю, «Було зазначено, що цілі мережі добре відповідають галузевій пропозиції щодо тестування на ризиків та створення мережі». Але цей підхід, оснований на оцінці ризику, спрямований на зменшення вимог до випробувань для вакцин з «низьким ризиком», здається небезпечним заняттям.

Багато органів охорони здоров’я скаржаться на стурбованість вакцинами, але не в стані заспокоїти громадськість, надавши дані безпеки, що їх вимагають. У всьому світі мільйони людей підписали петиції з вимогами більшої безпеки, прозорості та незалежних досліджень, однак особи, що приймають рішення, обирають замість цього процедуру «прискореного затвредження» (вакцин).

Щоб відновити втрачену довіру, ми наполягаємо на тому, що перед тим, як видавати будь-які рекомендації чи дозволи, ВСІ вакцини, попередньо відібрані або рекомендовані ВООЗ, мають проходити:

 • широкі клінічні випробування, проведені органами, незалежними від виробників
 • середньо та довгострокові дослідження ефективності та безпеки, а не “дні”
 • випробування на канцерогенні властивості
 • випробування проблем фертильності
 • випробування щодо вагітністі, спонтанних абортів та розвиваєтку плоду
 • мутагенні ефекти (зміни, викликані ДНК)
 • тести на вплив на неврологічну систему та розвиток мозку
 • реальне тестування з інертним плацебо, яке майже ніколи не виконується щодо вакцин
 • Ми також наполягаємо на тому, щоб ВООЗ проводив дослідження щодо:

 • Ад’ювантів та консервантів, таких як алюміній та ртуть, та їх біоаккумуляції
 • Інших використовуваних токсичних речовин, таких як полісорбат, Твін 80, формальдегід тощо
 • Безпека вакцин та вік вакцинації
 • Вплив повного календаря вакцинації на загальне здоров’я населення
 • Порівняння вакцинованих та невакцинованих популяцій щодо загального стану здоров’я
 • Вірусна передача від людей, які нещодавно були вакциновані живими вірусними вакцинами, такими як кір, паротит, краснуха, вітряна віспа, грип чи пероральна вакцина проти поліомієліту.
 • Зокрема, ми просимо ретельно вивчити використання комбінованих вакцин та одночасне введення кількох вакцин. Дані з Індії показують, що кількість загиблих протягом трьох днів після вакцинації збільшилася вдвічі при використанні п’ятивалентної вакцини (5 в одному) ніж тривалентної АКДП вакцини. Прогнозується, що ці зміни призведуть до 7020 – 8190 випадків дитячиї смертей в Індії щороку. Схоже, що у фахових періодичних звітах безпеки шестивалентної вакцини Infanrix Polio, переданих EMA, виробник GSK видаляв ряд випадків смерті між звітами.

  Стосовно вакцини проти кору-паротиту-краснухи та її зв’яззку з аутизмом, то єдиним посиланням в розділі «Аутизм» вашого веб-сайту є застаріла французька стаття, яка перекладає твердження преси, що були спростовані у рішенні Вищого суду Англії у 2012 році. У той час як Вільям Томпсон, експерт з CDC в 2014 році зізнався, що маніпулював даними ключового згаданого дослідження, жодні подальші розслідування досі не проводились. Враховуючи, що 1 на кожні 36 дітей в США має діагнозом розлад аутичного спектру, такі дослідження є абсолютним пріоритетом, а незалежні лабораторні дослідження і нові клінічні випробування тепер повинні замінити потік “непереконливих” статистичних даних.

  Підтверджуючи цей пріоритет, Італійська парламенська комісія нещодавно повідомляла про численні смерті, аутоімунні захворювання та ракові захворювання у військовослужбовців після вакцинації та закликала до проведення нових досліджень та запобіжних заходів. Довгострокові наслідки вакцин не вивчені, а нещодавно переглянута класифікація “Небажаних подій після імунізації” не дозволяє точно звітувати про випадки смерті або про побічні ефекти, які раніше не були заявлені виробником. З тривожним зростанням хронічних захворювань, імунних, аутоімунних розладів та розладів розвитку в усьому світі, негайні відповідальні дії є обов’язковими.

  У своїй нещодавній резолюції щодо вакцино-стурбованості Європейський парламент закликав до “прозорості та декларування конфліктів інтересів, включаючи дослідників, які працюють у Всесвітній організації охорони здоров’я та Європейському Агентстві з ліків “. Там пропонується, щоб “дослідники, що мають конфлікти інтересів, були виключені з оціночних груп”; далі “закликається до скасування конфіденційності розгляду панелі оцінки EMA”; пропонується “оприлюднити наукові та клінічні дані, які повідомляють висновки групи та анонімність яких гарантується заздалегідь”.

  Однак він (Європарламент – перекл.) не спромігся поставити під сумнів упереджені доповіді.

  Коли мова йде про затвердження або рекомендацію щодо нової вакцини, ми знаємо, що:

 • Перед-ліцензійні дослідження проводяться винятково виробниками, яких цікавить прибуток. Це однозначний конфлікт інтересів.
 • Перед-ліцензійні дослідження не дозволяють і не можуть охопити всі несприятливі події, які відбудуться в ситуаціях у реальному житті.
 • Рецензовані наукові журнали мають величезні конфлікти інтересів, а більшість досліджень є упередженими або хибними
 • Пост-маркетинговий нагляд у всіх країнах є надзвичайно неадекватним. Лише від 1 до 10% небажаних явищ повідомляється. У США обов’язкові щодворічні доповіді в Конгрес служб охорони здоров’я та соціальних служб про безпеку вакцин ніколи не були написані.
 • Фінансування вашої організації залежить від важливих приватних пожертвувань, таких як альянс GAVI, партнерство з банками та галузями. Сам факт, що ця сама зустріч фінансується приватним інвестором, Фондом Білла і Мелінди Гейтс, ставить багато запитань. З урахуванням цього внутрішнього конфлікту інтересів, абсолютно необхідно, щоб незалежні дослідники та експерти брали участь у затвердженні та рекомендаціях щодо вакцин та вакцинної політики. І якщо ВООЗ гарантує безпеку вакцини, що вона їз попередньо кваліфіковала, вона також повинна взяти на себе відповідальність за несприятливі події після вакцинації.

  Просування обов’язкової вакцинації для всього населення продуктами, які по суті покладаються на дані виробників щодо їх загальної безпеки та ефективності, є явним порушенням принципу обережності та фактично стає примусовим медичним експериментом.

  Оскільки ризик вакцинації для здоров’я повністю покривається самими особами, ВООЗ повинна забезпечити мінімальність цього ризику та повноцінне дотримання принципу інформованої згоди.

  З метою відновлення довіри громадськості до органів охорони здоров’я та поліпшення політики громадського здоров’я у всьому світі, ми вимагаємо дій та відповідей, які відповідають нашим вимогам.

  Ми дякуємо шановних членів цієї асамблеї за їхню увагу і молимося, щоб вони відкрили свої серця та роздуми над нашим посланням.

  Підписанти:

  America

  Robert Kennedy Jr., Children’s Health Defense, USA

  James Lyons-Weiler, the Institute for Pure and Applied Knowledge, USA

  Bernadette Pajer, Informed Choice Washington, USA

  Vera Sharav, Alliance for Human Research Protection, USA

  Brandy Vaughan, Learn the Risk, USA

  Michelle Ford, Vaccine Injury Awareness League,USA

  Norma Erikson, Sanevax, USA

  Ashleigh Parchman, TN Medical Freedom Alliance

  Georgia Coalition for Vaccine Choice – Sandi Marcus

  Christina Favazza, Florida health action network

  Laura June, Floridians for Medical Freedom

  Laura Fisher Andersen, Health Choice CT

  Vallie Osborne, Informed Choice-Emerald Coast Florida

  Jennifer Black, South Carolina Health Coalition

  Lucy Cole, California

  Kristen Chevrier and Melissa Andersen, Your Health Freedom Utah

  Alicia Marie, Minnesota Vaccine Freedom Coalition

  Elizabeth Murphy, Tennesee Medical Freedom Alliance

  Alison Fujito, Pennsylvania Coalition for Informed Consent

  Robin Rebrik Stavola, Angela Lockhart, Tom Stavola Jr., Hope from Holly Inc.

  Erica Dawson, Iowa Vaccine Awareness & Education Network

  Patti Carroll, Vaccine Safety Council of Minnesota

  Shanda Burke, Informed Choice Iowa

  Sue Fischer Collins, New Jersey Coalition for Vaccine Choice

  Tara Marie, Wisconsin Coalition for Informed Vaccination

  Michelle Cotterman, Health Freedom Ohio

  Jennifer Larson, The Canary Party

  Mark F. Blaxill, Health Choice

  Debby Lammam, Medical Freedom Nevada

  Stacy Cayce, Oregonians for Medical Freedom

  Stephanie Stock, Ohio Advocates for Medical Freedom

  Karri Lewis, AWAKE California

  Terry Roark, California Coalition for Vaccine Choice

  MaryJo Perry, Mississippi Parents for Vaccine Rights

  Jennifer Stella, Health Choice Vermont

  Yvette Negron-Torres, Virginians for Medical Freedom

  Angie Gallagher, Minnesota Vaccine Freedom Coalition

  Denise Gonzalez Cosner, New Jersey Medical Freedom Advocates

  Jessica Marie, Hawaii for Informed Consent

  MacKenzie Strickland Fraser, Health Freedom Florida

  Suzanne Waltman, Michigan for Vaccine Choice

  Kristen Holland, Tennessee Coalition for Vaccine Choice

  Wendy Silvers, Million Mamas Movement

  Edda West for Vaccine Choice, Canada

  Mariano Fernandez Bychowiec, Libertad Sanitaria Argentina

  Felipe Gonzalez & Gloria Pizarro Elizalde, Libertad de Vacunacion, Chile

  Sabrina Iglesias, Libertad Sanitaria Uruguay

  Europe

  Dr. Kris Gaublomme for the European Forum for Vaccine Vigilance

  Aegis Osterreich, Austria

  Impffrei, Austria

  Dr. Kris Gaublomme, Preventie Vaccinatieschade, Belgium

  Inititative Citoyenne, Belgique

  Andrei Edrev for Alternative Energy, Bulgaria

  Cijepljenje Pravo Izbora, Croatia

  Dr. Ivana Delas for the Croatian Association of Parent Activists, Croatia

  Rozalio, Czech Republic

  Liga Lidskych Prav, Czech Republic

  Vaccinations Forum, Denmark

  Suomen Homeopatian Akatemia, Finland

  Sophie Guillot for Agir pour le Libre Consentement Thérapeutique, France

  Marie-Rose Cuisigniez, Association Liberté Information Santé, France

  Michel de Lorgeril et Philippe Harvaux, Association Internationale pour une Médecine Scientifique Indépendante et Bienveillante, France

  Carine Curtet, Association Ametist, France

  Dr. Dominique Eraud, Coordination Nationale Médicale Santé Environnement, France

  Sophie Guillot, Ensemble pour une Vaccination Libre, France

  Marie Werbrègue, Info Vaccin France

  Lucie Michel, Les Mamans Courage, France

  Patrick Ledrappier, Libre Consentement Eclairé, France

  Association Liberté Information Santé, France

  Jean-Pierre Eudier, Ligue Nationale pour la Liberté de Vaccination, France

  Cathy Gaches, Reseau des Victimes de la Vaccination

  Libertas & Sanitas, Germany

  Impfkritik, Germany

  Artzen fur Individuelle Impfentscheidung, Germany

  Impf-Info, Germany

  Eltern fur Impfaufklarung, Germany

  Nebancs Viragegyesulet, Hungary

  Kotelezo Helyett Valaszthato, Hungary

  Regret, Ireland

  Irish Vaccination Awareness Group

  Ader, Italy

  Claudio Simion for Comilva, Italy

  Ferdinando Donolato for Corvelva, Veneto, Italy

  Colibri, Puglia, Italy

  Comitatio Faenza, Italy

  Genitori di Cervia per la Libera Scelta, Italy

  Genitori del No Obbligo, Lombardia, Italy

  Genitori del No Obbligo, Piemonte, Italy

  Genitori per la Libera Scelta, Monza e Brianza, Italy

  ClisVa, Toscana, Italy

  E Pur Si Muove, Rimini, Italy

  Gruppi Uniti, Italy

  Il Sentiero di Nicola, Italy

  Libero per Tutti, Forli, Italy

  Dario Miedico e Emiliano Gioia, SiAmo, Italy

  VacciPiano, Sicilia, Italy

  Nepriklausomas Skiepu Informacijo Centras, Lithuania

  Colette Welter, Aegis, Luxembourg

  Nederlandse Vereniging Kritisch Prikken, The Netherlands

  Stichting Vaccinvrij, The Netherlands

  Foreningen for Fritt Vaksinevalg, Norway

  Justyna Socha, Piotr Jawornik Ogolnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Poland

  Dragana Timotic, Inicijativa Nova, Citizen’s Initiative for Optional Vaccination, Serbia

  Sloboda v Ockovani, Slovakia

  Svood, Slovenia

  Asociacion de Afectadas por la Vacuna del Papiloma, Spain

  La Liga para la Libertad de Vacunacion, Spain

  Sara Boo, NHF, Sweden

  Netzwerk Impfentscheid, Switzerland

  Infovaccins.ch, Switzerland

  John Stone, Age of Autism, UK

  Anna Watson, Arnica, UK

  Freda Birrell, Association of HPV Vaccine Injured Daughters, UK

  The Informed Parent, UK

  Jabs, Justice, Awareness and Basic Support, UK

  Joan Shenton, Immunity Resource Foundation, UK

  Australia

  Meryl Dorey, Australian Vaccination-Risk Network, Australia

  Elisabeth Hart, Over-vaccination.net, Australia

  References

  1 « The Gobal Eradication of Polio » Final Report of the Global Commission for the Certification of Smallpox Eradication, Geneva, December 1979, the World Health Organization, 1980.

  2 « About Chronic Disease », Centres for Disease Control and Prevention, 5 September 2018

  3 J. Mikovits & K. Heckenlively « Plague », Skyhorse Publishing, 2014

  4 S. Montanari, A. Gatti « New Control Investigations on Vaccines : Micro- and Nanocontamination », International Journal of Vaccines and Vaccination, Vol. 4 Issue 1, 23 Jan. 2017

  5 C. Exley et al., « Aluminium in Brain Tissue in Autism », Journal of Trace elements in Medical Biology, March 2018, 46 :76-82

  6 C. Exley, « Aluminium and Alzheimer’s Disease: The Science that Describes the Link. Elsevier Science », Amsterdam, The Netherlands. 2001. 441p

  7 Report of the First General Meeting of the WHO-NCL Network for Biologicals, Noida, India, 31 Oct.-2 Nov.2017.

  8 F. Murphy « China Vaccine Scandal : Investigations Begin into Faulty Rabies and DTaP shots » British Medical Journal, 25 Jul. 2018, 2018 ; 362 ;k3244

  9 Rachana Dhiman , Sandeep C. Prakash, V. Sreenivas , Jacob Puliyel. Correlation between Non-Polio Acute Flaccid Paralysis Rates with Pulse Polio Frequency in India Int J Environ res Public Health 2018;15:1755

  [1]0 P. Rana« Initial Philippines Probes Finds Causal Association Between Deaths and Sanofi Dengue Vaccine », Wall Street Journal, 2 Feb. 2018[1]1 P. Goetzsche et al. « Complaint filed to EMA over Maladministration Related to the Safety of the HPV Vaccine », Nordic Cochrane

  12 R. Gherardi « Toxic Story », Actes Sud, Oct. 2016

  [1]3 Report of the First General Meeting of the WHO-NCL Network for Biologicals, Noida, India, 31 Oct.-2 Nov.2017, p. 6, section 3.4[1]4 J. Puliyel, Jaspreet Kaur, Ashish Puliyel, Visnubhatla Sreenivas « Deaths Reported after Pentavalent Vaccine Compared with Death Reported after Diphtheria‑Tetanus‑Pertussis Vaccine: An Exploratory Analysis. » Med J DY Patil Vidyapeeth 2018;11:99-105.[1]5 J. Puliyel, SathyamalaC. « Infanrix hexa and sudden death: a review of the periodic safety update reports submitted to the European Medicines Agency », Indian Journal of Medical Ethics 2018 Jan-Mar;3(1):43-47[1]6 High Court Decision of 7 March 2012, between Prof. John Walker-Smith and the General Medical Council, EWHC 503, Case n° CO/7039/2010[1]7 V. Sharav « L’Affaire Wakefield : Shades of Dreyfus and BMJ’s Descent Into Tabloid Science », Alliance for Human Research Protection, 2017[1]8 Documentary « Vaxxed : from Cover-Up to Catastrophy » April 2016.[1]9 B. ZAblotsky et al. « Estimated Prevalence of Children Diagnosed with Developmental Disabilities in the United States, 2014-2106 » NCHS Data Brief n°291, November 2017

  20 “Parliamentary Commission of Inquiry into Cases of Death and Severe Illnesses Affecting Italian Personnel Assigned to Military Missions Abroad”, Acts of Parliament, XXII-bisn. 23-bis,Vol. I, II and III , Rapporteur G. P. Scanu, Approved 7 Feb. 2018

  2[1] Puliyel J, Naik P Revised World Health Organization (WHO)’s causality assessment of adverse events following immunization—a critique https://f1000research.com/articles/7-243/v2

  22 « Vaccine Hesitancy and the drop of Vaccination Rates in Europe », resolution of the European Parliament, 19 April 2018. (2017/2951)

  23 L. Jorgensen, P. Goetzsche, T. Jefferson «The Cochrane HPV vaccine review was incomplete and ignored important evidence of bias » BMJ evidence Based Medicine, July 27th 2018.

  24 P. Goetzsche, « A moral governance crisis : the growing lack of democratic collaboration and scientific pluralism in Cochrane », open letter 14 Sep. 2018, Nordic Cochrane Centre

  25 J. Ioannidis, « Why Most Published Research Findings are False », PLOS medicine, 30 Aug. 2005

  26 M. Angell « The Truth about Pharmaceutical Companies. How They Deceive Us and what to do About It », Random House, 2004

  27 « Mandate for Safer Childhood Vaccines », Decision of the US District Court, Southern District New York, Between Informed Consent Action Network and the US Deparment of Health and Human Services

  28 The Bill & Melinda Gates foundation is one the 5 biggest investors in the world. In August 2018, it had 22,114 million $ in stocks according to gurufocus.com

  Zakhar M

  Рубрики: Против вакцинации
  Метки: , , , , , , , , , ,  
  комментарииКомментариев нет

  Добавить комментарий