Второклассника отстраняют от занятий в школе из-за отсутствия прививок

дата поста28.09.2010  

Любі друзі, закінчилася моя ейфорія, щодо школи, сьогодні нас поставили перед фактом, що Юру потрібно відлучити від навчання в школі. Я безліч разів чула, що починають братися за тих, хто відмовляється від щеплень, але я не думала, що це буде так скоро, і так жорстоко. Мій стан можна лише уявити, я і розлючена і засмучена.

Що робити далі не маю уявлення, в школі ми одні такі, директор зараз не йде на зустріч, влітку були якісь комісії, звільнили всіх завучів, а директор зараз виконуючий обов’язки директора, і його доля ще не вирішена в мін. освіти.Тому можна передбачити його реакцію, він заробляє собі бали. А що робити нам, і скільки часу доведеться виходити за «справедливістю». Сьогодні думала щодо домашнього навчання – але це не вихід, я не потягну англійську мову, і мене Юра не сприймає на 100% як вчителя, рано чи пізно я починаю його жаліти, мені не вистачає стійкості. Завтра ми не маємо права йти до школи.

Якби проблема щеплень була лише моєю «забаганкою», я б може наступила на себе і зробила би їх, але проблема не лише в тому, що я вважаю щеплення злом, а в тому, що Юрі їх не можна робити, якщо більшість незалежних неврологів не радять нам робити щеплення, то в поліклініці невролог, не бачить перешкод. Ми ходили до професора, яка працює в ОХМАТДИТІ, вона заборонила робити щеплення, але ми були неофіційно, тому нам рекомендації дали лише від руки написані і без підпису. Ризикувати здоров’ям дитини я не хочу. Якщо я знаю які наслідки можуть виникнути після щеплення (в нашому випадку, з нашими проблемами), як я можу дати на це згоду.
Хто може підтримайте нас в молитві, щоб Бог допоміг нам вирішити цю проблему.

Рубрики: Истории из жизни, Против вакцинации, Украина
Метки:  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий