В чому збрехала Супрун:

дата поста14.08.2019  

Сьогодні Супрун разом з Гриневич дала пресконференцію, щодо недопуску нещеплених дітей до освітніх закладів.

Супрун на пресконференції озвучила ту інформацію, яка є неправдивою, а саме:

Для плеера требуется установить Flash Player
  1. Супрун сказала, «що ЗУ «Про захист населення від інфекційних хворіб» передбачає, що діти, які не отримали щеплення відвідувати заклади освіти не дозволяється». — ЦЕ БРЕХНЯ, такого обмеження закон не встановлює, закон встановлює обмеження для відвідування дитячих закладів, а школа і дитсад є закладом освіти — дві різні організаційно правові форми установ;
  2. Супрун сказала, що «це також Підтвердив Верховний Суд України, зазначаючи, що школи та дитсадки мають права не допускати нещеплених дітей». ЦЕ БРЕХНЯ — по-перше в Україні немає Верховного Суду України, а є Верховний Суд, а по-друге Верховний Суд не надав жодного права ні школам, ні дитсадикам не допускати нещеплених дітей до закладів освіти, Верховний Суд у справі 682/1692/17 прийшов до висновку, що Дитсадик (а не школа — це рішення не стосується шкіл!) правомірно поступив, не допустивши нещеплену дитину до дитсадика ЗА НАЯВНОСТІ НЕБЛАГОПОЛУЧНОЇ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ — виключно лише в цьому аспекті.
  3. «В Україні якісні вакцини, які перевіряються міжнародними організаціями — ми їх тестуємо знову» В чому брехня: Вакцини не тестуються, а перевіряються на якість і це робить не МОЗ, а Державна лікарська служба, а як зазначила останній керівник Держлікслужби Наталія Гедзь — в Україні не перевіряється жодна партія вакцин на їх якість.
  4. В чому Супрун сказала часткову правду:

    «Невакциновані діти можуть поширювати інфекцію».

    Правда в тому, що такуж інфекцію можуть поширювати і вакциновані.

Чого не сказала Супрун:

Того, що багато дітей, які померли від ускладнень від кору БУЛИ ВАКЦИНОВАНІ ВІД КОРУ!

Що треба розяснити пані Гриневич

Вона зазначила, що хтось створює закгрозу іншим дітям:

  1. Здорові невакциновані діти нікому загрозу не становлять;
  2. є вакциновані діти, які помирають від вакцинованих хворіб — вони є загрозою для інших.

Гриневич сказала, що є пріоритет в системі освіти здоров’я і життя дитини. Пані Гриневич повинна знати, що від вакцинації діти калічаться та гинуть, — тому вакцинація — це такий же ризик, а я б сказав навіть більший, аніж невакцинування

Також, Гриневич сказала, що якщо це світоглядне переконання не робити щеплення, дитина може навчатися на індивідуальні чи дистанційні формі навчання.

Потрібно профільному міністру роз’яснити положення ЗУ «Про освіту», що вибір форми освіти належить батькам, а не Гриневич, і якщо батьки нещеплених дітей бажають, щоб їхні діти навчалися на стаціонарні формі навчання — нещеплені діти мають на це повне право!

Адвокат Сергій Гула

Рубрики: видео, Против вакцинации, Украина
Метки: , ,  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий