У дворічного хлопчика з Луцька відняло ноги після щеплення

дата поста10.11.2016  

У дворічного Тимура Уманця з Луцька різко погіршилося здоров’я після щеплення від правця.

Зробили щеплення – і дитині відняло ноги. Такі наслідки після вакцинації у дворічного хлопчика з Луцька. Батьки налякані, а медики заспокоюють — усе нормально.

Про це йдеться у сюжеті НТН.

Мама Світлана розповідає: лихого не чекали. Після щеплення прийшли додому, та згодом синочок навіть не міг рухатися.

«Медсестра сказала, що нічого боліти не буде», — пригадує мама Тимура. Але вже того ж вечора дитина скаржилася на біль у нозі, а вже на ранок Тимур узагалі не зміг стати на ноги, зразу впав, бо не міг іти.

Для плеера требуется установить Flash Player

Про свою проблему Світлана розповіла у соцмережі, на що отримала численні відгуки від батьків, які стикалися з такою ж самою проблемою, коли вакцинували малюків. Писали, що була така сама реакція після вакцинації, і що проблема можу бути в індійській вакцині, альтернативи якій немає.

Медики теж кажуть, що вакцина АКДС і справді може давати побічні реакції: тимчасовий набряк, чутливість і почервоніння в місці введення, що супроводжується лихоманкою. Це чітко прописано в інструкції. Дитина може не ходити деякий час, але все має минути протягом 24 годин.

«Бельгійської й французької вакцини — Інфанрексу — не буде. Ця вакцина в нас є цільноклітинна — така, як колись була наша українська вакцина. Колись давала і тепер дає трошки реакцію, але це є нормальне явище», — запевняє завідувач педіатричного відділення № 3 Луцької міської дитячої поліклініки Тамара Ошуркевич.

Зараз хлопчик почуває себе нормально, але батьки ще довго пам’ятатимуть, як злякалися, і тепер бояться вакцинувати малого.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у луцькій школі № 12 після щеплення від поліомієліту стало погано 14-річній дитині.

Рубрики: Истории из жизни, новости, Против вакцинации, Украина
Метки: ,  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий