Щеплення від туберкульозу відправило немовля до відділення гнійної хірургії

дата поста28.03.2012  

ЩепленняЛікарі визнають, що подібна реакція на вакцину спостерігається в одного з тисячі малюків. Дітям із слабким імунітетом не радять поспішати на щеплення проти туберкульозу

Вакцинація від туберкульозу може призводити до ускладнень через низький імунітетдитини, неякісні ліки або ж неправильні дії медсестри. Проте лікарі переконують, що такі випадки є вельми рідкісними та супроти реальної небезпеки туберкульозу важать небагато, йдеться в сюжеті ТСН.

Батьки новонародженого Матвійка Кікотя вже місяць лікують сина від ускладнення після щеплення БЦЖ (щеплення проти туберкульозу). У відділення гнійної хірургії Матвійка привезла «швидка».

У дитини нагноївся лімфовузол під пахвою, медичною мовою – лімфоденіт. Малюкові видалили частину лімфовузла, почистили нагноєння.

Лікарі пояснили, що лімфоденіт – це ускладнення після щеплення БЦЖ, яке має захищати від зараження туберкульозом. Батьки в розпачі, і хочуть знати – чому таке сталося з їхньою дитиною, адже Матвій на момент щеплення був здоровим.

«Ми плануємо написати запит в Міністерство охорони здоров’я, щоби перевірили, що з цією вакциною«, — розповіла мати хлопчика.

Розслідування вже ведеться, переконує заввіділення гнійної хірургії Ольга Міхнушева. Але проблема може полягати не лише в якості вакцини, але й у неправильному її введенні або ж слабкому імунітеті дитини.

Ускладнення трапляються раз на тисячу провакцинованих від туберкульозу. Переважно, у дітей з імунодефіцитом.

«І в майже 90 відсотків такі ускладнення пов’язані з проблемами в імунітеті. Вони є дуже рідкіснисними і в даному випадку ми говоримо, що діагностувати їх не так просто», — пояснив головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій.

От редакции сайта: Нереально полноценно диагностировать проблемы с иммунитетом у новорожденного, а вакцину БЦЖ вводят в роддоме на третий день жизни. Значит родителям предлагают поиграть в русскую рулетку своими детьми.

Для плеера требуется установить Flash Player

Рубрики: видео, Истории из жизни, Против вакцинации, Украина
Метки: , , ,  
комментарииОдин комментарий

Один комментарий на «“Щеплення від туберкульозу відправило немовля до відділення гнійної хірургії”»

  1. АлинA:

    Дай-то Бог, чтоб закончилось только этим и далее не было никаких последствий после этого БЦЖ!!!

    [Ответить]

Добавить комментарий