Родителям, детей которых обещают не пускать в школу без справки о прививке против кори. Украина.

дата поста10.09.2017  Автор:

На всякий случай обращу внимание родителей, детей которых обещают не пускать в школу без справки о прививке против кори, что согласно приказу МОЗ Украины от 11.08.2014 № 551 прививки против кори по эпидемическим показаниям проводится только в случае, если дети не были ранее привиты и не болели этой болезнью.

Это значит, что если ваш ребенок привит по календарю и имеет две вакцинации, третья прививка для него не допускается даже в случае контакта с больным.

Также отмечу, что решения о проведении прививок по эпид. показаниям по закону должен принимать главный государственный санитарный врач области.

«Для профілактики кору, паротиту, краснухи при виникненні осередку (наявність контактних осіб) цих інфекцій проводять вакцинацію в перші три дні від моменту контакту дітям старше 1-го року, які не хворіли на зазначені інфекції та не були щеплені. Дорослим (віком до 30-ти років) роблять щеплення, якщо вони не хворіли на зазначені інфекції і не отримали вакцинацію та ревакцинацію проти них».

«Рішення про проведення обов’язкових профілактичних щеплень за епідемічними показаннями на відповідних територіях та об’єктах приймають головний державний санітарний лікар України, головний державний санітарний лікар Автономної Республіки Крим, головні державні санітарні лікарі областей, міст Києва та Севастополя, головні державні санітарні лікарі центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку, виконання кримінальних покарань, захисту державного кордону, Служби безпеки України».

Рубрики: Украина, Формы отказов
Метки: , , , , , ,  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий