Медсестра відмовилась вакцинувати від поліомієліту дітей у садочку

дата поста26.01.2016  

Медсестра з Нововолинська відмовилась вакцинувати дітей проти поліомієліту

Медсестра з Нововолинська Лілія Шеприкевич не змогла змовчати і відмовилась необгрунтовано вакцинувати від поліомієліту дітей у садочку, де працює. Вона не перший рік працює медсестрою, має відзнаки і нагороди, але зараз не вірить у спалах поліомієліту в Україні, щодо якого є багато суперечливих даних.

Зі ЗМІ Лілії стало відомо, що двоє дітей на Закарпатті, в яких влітку виявили вакциноспоріднений вірус поліомієліту, і через яких розпочалася позапланова вакцинація, повністю одужали, ці випадки не були пов’язані між собою, і це навіть не є «спалахом» як таким. Тому вона відмовилась робити ці додаткові щеплення дітям.

Ще одна причина відмови Лілії – сумніви у якості вакцини, яку їм привезли. За її словами, перед першим туром вакцину в медпункт принесли без жодних офіційних документів. У другому ж турі температурні індикатори на флаконах оральної поліовакцини були підозрілими на вигляд, такими що не відповідали інструкції виробника і викликали сумнів у її безпечності.

Керівництво місцевої поліклініки написало скаргу на непокірну медсестру, звинувачує її у некомпетентності і намагається звільнити з роботи.

Проте на думку юристів, вчинок Лілії є цілком законним і обгрунтованим, а підстав для її звільнення чи якихось санкцій щодо неї — немає.

Для плеера требуется установить Flash Player

Це відео — частина програми «Стосується кожного — Спірна вакцинація» від 11.12.2015, яку варто подивитися повністю усім батькам дітей до 10 років.

Рубрики: видео, Истории из жизни, Против вакцинации, Украина
Метки:  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий