ГПУ: смерті дітей пов’язані з вакциною від поліомієліту. Документ

дата поста26.02.2016  

Генеральна прокуратура України пов’язує смерті дітей після імунізації від поліомієліту з вакциною, закупленою Міністерством охорони здоров’я на кошти уряду Канади.

«Згідно з наявних даних, внаслідок вакцинації вказаною вакциною зафіксовано летальні випадки», — повідомила прес-служба ГПУ у відповіді на запит Інформаційного агентства «Правда».

Крім того, повідомляється про порушення кримінальної справи за фактом зловживання службовим становищем працівниками Міністерства охорони здоров’я за частиною 2статті 367 Кримінального кодексу України.

«Розслідуванням встановлено, що заступник Міністра охорони здоров’я України Перегінець І.Б. є однією з відповідальних службових осіб МОЗ України за вказаною програмою гуманітарної допомоги«, — йдеться в повідомленні ГПУ.

У відповіді Генпрокуратури на запит Правди повідомляється , що заступника Міністра допитано у якості свідка в даному кримінальному провадженні. Утім про підозру у вчиненні даного правопорушення поки нікому не повідомлялось, пояснюють в ГПУ.

Нагадаємо, в Україні протягом останніх п’яти місяців проходила кампанія з імунізації дітей віком від 0 до 10-ти років від поліомієліту.

Під час цієї кампанії зафіксовано 4 летальні випадки. Комісія Міністерства охорони здоров’я встановила, що смерті дітей не пов’язані з вакцинацією. Утім батько померлого Сашка Тернаповича з Білої Церкви не погоджується з такими висновками.

Імунізація від поліомієліту стала наслідком виявлення двох випадків захворювання вірусом на Закарпатті. Це призвело до того, що за сприяння міжнародних організацій, в Україні було оголошено спалах поліомієліту.

Рубрики: новости, полио, Против вакцинации, Украина
Метки: ,  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий