Експертиза причин смерті дитини в Білій Церкві проведена з порушеннями – батько хлопчика. Документи

дата поста21.02.2016  

Результати судово-медичної експертизи показують, що смерть 3-річного Олександра Тернаповича настала від гострої респіраторно-вірусної інфекції. Такі дані Інформаційному агентству «Правда» надав батько померлого хлопчика, який днями отримав підсумки роботи судово-медичного експерта.

«Смерть дитини Тернапович О.О. 2012 р.н. настала від захворювання — гострої респіраторно-вірусної інфекції (аденовіруси груп В, С, Е (h Adv), яка ускладнилась виникненням гострого інфекційного міокардиту, лептоменінгіту та бронхопневмонії з розвитком серцево-легеневої недостатності на фоні кардіоміопатії та уродженої імунно-ендокринної недостатності з пороком розвитку легень і недорозвитку нирок» — зазначено у висновку «Київського обласного бюро судово-медичної експертизи.

В експертизі зазначається, що тілесних ушкоджень на трупі дитини не виявлено. Крім того експерт визнав недоцільним провести забір крові на наявність залишків медичних препаратів, оскільки востаннє дитина приймала ліки ще 17 листопада 2015-го року. Батько померлого хлопчика Олександр Тернапович із висновком судмедексперта не згоден.

«Чому не було взято на аналіз кров моєї дитини? Крім того не правильно були взяті зразки мозку. Правила проведення судово-медичної експертизи, затверджені МОЗом передбачають забір трьох кусків мозку — кори, підкірки, стовбура. Експерт не взяв зразки стовбура. Там ще є багато неточностей«, — пояснив свою незгоду Олександр Тернапович.

У з’язку з цим, батько дитини подав у Нацполіцію клопотання про проведення додаткових досліджень.

Нагадаємо,25 листопада 2015 року в місті Біла церква помер трирічний Олександр Тернапович. Батьки пов’язують смерть дитини із вакцинацією від поліомієліту, які Сашко пройшов у дитячому садку за 19 днів до загибелі.
Рубрики: Истории из жизни, полио, Против вакцинации, Украина
Метки: , ,  
комментарииКомментариев нет

Добавить комментарий