Діти помирають після щеплень вакциною зробленою сином Богатирьової

дата поста01.11.2012  

Богатирьова з синамиБізнес Олександра Богатирьова останнім часом швидко розвивається

В Україні діти продовжують помирати після щеплень. Після кожного летального випадку вакцину тимчасово забороняють, але після розслідування вакцина повертається у «вжиток». Одну з таких вакцин виробляє підприємство, серед керівників якого – син глави МОЗ Раїси Богатирьової.

До нас потрапили внутрішні документи з Мінохорони здоров’я, де описані десятки смертей від щеплень. Ось наприклад препарат з серійним номером 300200000, «Вакцина для профілактики гепатиту В» тимчасово заборонена 24 листопада минулого року через летальний випадок. Розслідування провели швидко — вакцина не винна. Щеплення нею продовжено. Однак вже за два тижні вакцину знову тимчасово забороняють. І знову через летальний випадок.

Таким чином вакцина з одним і тим самим серійним номером протягом року тимчасово заборонялася 6 разів, після 6 смертей.

Виробляє цю абсолютно «невинну» вакцину, після якої випадково мруть люди — українське підприємство «Фармстандарт-біолік». В число його власників входить Олександр Богатирьов — син міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової.

З приходом матусі в крісло міністра охорони здоров’я бізнес в Олександра Богатирьова почав розвиватися. Його фірма «Фармстандарт-біолік» швидко стала одним з основних постачальників вітчизняних ліків державі. Наразі підприємство Олександр Богатирьова навигравало тендерів на 32 мільйони гривень. Вже зараз майже на 5 мільйонів перевищивши свої ж показники минулого року.

У міністерстві родинного підтексту в тендерній політиці не вбачають.

«Фармстандарт-біолік» — це учасник. Загалом учасники беруть участь в торгах на рівних умовах. Всі вимоги до учасників одинакові», — заявила начальник управління моніторингу державних цільових програм і державних закупівель МОЗ України

Галина Довганчин.

Рубрики: новости, Против вакцинации, Украина
Метки: ,  
комментарии5 комментариев

5 комментариев на «“Діти помирають після щеплень вакциною зробленою сином Богатирьової”»

 1. Алина:

  Да, уж открытый коррупционный семейный бизнес в легализации с законом… тошнит… Но сделать мы ничего не можем, точнее можем только отказаться от прививок и все, но на чиновников мы-простые смертные украинцы никак не повлияем!!!

  [Ответить]

 2. Алина:

  Да, уж открытый коррупционный семейный бизнес в легализации с законом……….. тошнит…… Но сделать мы ничего не можем, точнее можем только отказаться от прививок и все, но на чиновников мы-простые смертные украинцы никак не повлияем!!!

  [Ответить]

 3. Алина:

  Да, уж открытый коррупционный семейный бизнес в легализации с законом……….. тошнит…… Но сделать мы ничего не можем, точнее можем только отказаться от прививок и все, но на чиновников мы-простые смертные украинцы никак не повлияем…….

  [Ответить]

 4. Алина:

  Коррупционный семейный бизнес в легализации с законом……….. тошнит…… Но сделать мы ничего не можем, точнее можем только отказаться от прививок и все, но на чиновников мы-простые смертные украинцы никак не повлияем…….

  [Ответить]

 5. глаша:

  Своим внукам Раиса Богатырева вряд ли вколола бы вакцину от предприятия.А другим детям можно…Это же бизнес(и процветающий).Поразгромить бы ,блин,все эти предприятия,на хрен,или обколоть своими вакцинами эту Богатыреву вместе со своим сынком!

  [Ответить]

Добавить комментарий