Приказ №765 МОЗ от 09.09.2010

дата поста09.09.2010  

Это копия (рукописи не горят) неподписанного, но тем не менее помеченного как «чинный (действующий)» приказа №765 МОЗ Украины. Приказ №765 таинственным образом появился 9 сентября, а через 2 недели исчез с официального сайта МОЗ:

Нормативні документи

Наказ МОЗ України від 09.09.2010 №765 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
№765 09.09.2010
м.Київ
Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів

Відповідно до статті 27 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та статей 1, 12 та 13 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України та попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити акти, що додаються:
1.1. Календар профілактичних щеплень в Україні.
1.2. Положення про організацію і проведення профілактичних щеплень.
1.3. Перелік медичних протипоказів до проведення профілактичних щеплень.
1.4. Інструкцію щодо організації епідеміологічного нагляду за несприятливими подіями після імунізації при застосуванні вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного.
1.5. Положення про оперативне реагування за несприятливими подіями після імунізації при застосуванні МІБП, зокрема вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного, у разі госпіталізації або летального випадку.
1.6. Положення про групу оперативного реагування за несприятливими подіями після імунізації при застосуванні вакцин, анатоксинів та алергену туберкульозного, у разі госпіталізації або летального випадку.
1.7. Порядок реєстрації та подачі інформації про побічну дію медичних імунобіологічних препаратів.
1.8. Порядок відпуску громадянам медичних імунобіологічних препаратів для спецефічної профілактики інфекційних хвороб та умови їх зберігання.
1.9. Порядок забезпечення належних умов зберігання, транспортування, приймання та обліку медичних імунобіологічних препаратів в Україні.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської та Управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій, Головному державному санітарному лікарю Автономної Республіки Крим, головним державним санітарним лікарям областей, міст Києва та Севастополя, на залізничному, повітряному та водному транспорті забезпечити неухильне проведення на підпорядкованих адміністративних територіях профілактичних щеплень згідно з затвердженими документами та належний їх облік у закладах охорони здоров’я.

3. Уважати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 3 лютого 2006 року № 48 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 2 червня 2006 року за № 665/12539.

4. Директору Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду забезпечити подання цього наказу в установленому чинним законодавством України порядку на реєстрацію в Міністерство юстиції України.

5. Цей наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра — головного державного санітарного лікаря України, заступника Міністра Мостовенко Р.В.

В.о. Міністра С.А.Риженко

Несмотря на то, что сам приказ №765 удален с официального сайта МОЗ, приложение (додаток) к нему по прежнему можно скачать оттуда.
Завантажити: додаток до наказу №765 ( 80.7 Kb )

Рубрики: Календарь прививок, Украина
Метки: , ,  
комментарии11 комментариев

11 комментариев на «“Приказ №765 МОЗ от 09.09.2010”»

  1. киевлянка:

    Вакцинация — один из способов сокращения населения. И это правда. У моей школьной подруги после прививки в 3 месяца умер ребенок. Никто за это не ответил. При изготовлении вакцин используется абортивный материал, то есть убитые в чреве матери дети. Если вы согласны рисковать здоровьем своего ребенка и жизнью чужого — пожалуйста. Но не надо других насильно делать людоедами.

    [Ответить]

Добавить комментарий